Makale Tarihi: 30.01.2024
Görüntülenme: 198

LÖSEV- KOLİ KOLİ MUTLULUK DAĞITMAYA DEVAM EDİYOR

LÖSEV;

Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı olarak Türkiye genelinde sayıları 80.000'in üzerinde Lösemi ve kanser tedavisi gören çocuk, yetişkin ve ailelerine verdiğimiz maddi, ayni ve sosyal destekleri sizler gibi değerli kurumlar aracılığıyla ulaştırırken Kanser ve Lösemideki tedavi başarımızı arttırmak ve toplumsal farkındalık oluşturmak amacıyla da Sevgi, İyilik ve Umutla 25 yıldır Mücadelemize devam ediyoruz.


Her yıl olduğu gibi bu yıl da deprem bölgesinde yaşayan ve depremden etkilenen hastalarımız başta olmak üzere Türkiye'nin dört bir yanındaki ailelerimize binlerce yardım kolisini ulaştıracağız. Tedavi süreçlerinde en az ilaçlar kadar önemli olan beslenme koşullarının devamlılığını sağlayabilmek amacıyla gıda yardımlarımızı çok yoğun olarak sevk edecek, ailelerimizin bu zorlu kış günlerini ekonomik koşullardan etkilenmeden bolluk bereket içerisinde geçirmeleri sağlayacağız.


Bu zorlu mücadelemizde sizlerin de desteklerini alabilmek ailelerimizin yaralarını daha hızlı sarabilmemizi ve tüm ihtiyaçlarına kalıcı çözümler sunmamızı sağlayacaktır. Aşağıda ilginize sunduğumuz konularda desteklerinizi almaktan mutluluk duyarız.


(Direkt üreticiye yazacağınız mailde bu kısmı maddeler olmasan istenecek ürünü yazabilirsiniz. Örneğin, Koli içeriğimizde bulunan, üretimini yaptığınız ... ürününüzden ... adette destek olmanızdan mutluluk duyarız.)

Koli Koli Mutluluk Kampanyamıza;
Üretimini yaptığınız ürünlerden koli içeriğine belirtilen adette katkı sağlayarak,
Kurum olarak belirtilen koli içeriklerine sponsor olarak,
Kurum İçerisinde Koli Koli Mutluluk Özel Gün Kampanyası başlatarak destekte bulunabilirsiniz.

‘'Koli Koli Mutluluk'' Kuruma Özel Kampanya oluşturmak için:
https://www.losev.org.tr/ozelgun

Kuruma özel kampanya oluşturmayacak kişiler için online bağış linki:
https://www.losev.org.tr/bagis/BagisKampanya.html?id=2215

Koli Koli Mutluluk Bilgilendirmesi İçin Tıklayınız.