Makale Tarihi: 22.06.2022
Görüntülenme: 4018

İlçemize yeni açılan “Antalya Manavgat S tipi Ceza İnfaz Kurumu” reçetelerinin karşılanması ve “2022 Yılı Adalet Bakanlığı Sözleşmeleri” hakkında

Antalya Manavgat ilçesine ‘'Antalya Manavgat S tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'' açılmıştır.

Adalet Bakanlığı ile Türk Eczacıları Birliği arasında imzalanan Adalet Bakanlığı Kapsamındaki Kişilerin Türk Eczacıları Birliği Üyesi Eczanelerden İlaç Teminine İlişkin protokol uyarınca, sözleşme yapmak isteyen meslektaşlarımızın 28 Haziran 2022 Salı günü mesai saati bitimine kadar Manavgat Temsilciliğimize imzaladıkları sözleşmelerini bırakmaları gerekmektedir. Sözleşmeler toplu olarak temsilciliğimiz aracılığıyla kuruma teslim edilecektir.

28 Haziran 2022 tarihine kadar temsilciliğimiz aracılığı ile sözleşmesini yapamayan meslektaşlarımız; 30 Haziran 2022 Perşembe günü mesai bitimine kadar Kurum'a bireysel olarak müracaatta bulunarak sözleşmelerini yapabileceklerdir.

2022 YILI ADALET BAKANLIĞI PROTOKOLÜNÜ YAPACAKLAR İÇİN İSTENEN BELGELER

Kimlik fotokopisi (T.C.kimlik no ile birlikte),

Ruhsat fotokopisi,

İmza sirkülerinin noter onaylı örneği,

Bölge eczacı odasından onaylı sözleşme metni,

Mükellefin bağlı olduğu vergi dairesinden alınan bir önceki yıl hasılatını gösteren onaylı form (ek-5) (yeni açılan eczaneler hariçtir.)

Eczacı odasından alınan yeni tarihli “sözleşmeye engel yoktur” belgesi.

Yukarıda İstenen Belgeler Bir Dilekçe Ekinde Kuruma İbraz Edilecektir. (Dilekçe için tıklayınız.)

NOT: Cezaevi hakkında bilgilendirme, Cezaevi reçetelerinin karşılanması, CETAS sistemi hakkında bilgilendirme toplantısı önümüzdeki günlerde planlanmaktadır.